ForumPortalLatest imagesGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Mirësevini tek Forumi AlbaShqip
Mirësevini tek Forumi AlbaShqip Stafi i Forumit ju uron mirëseardhjen dhe bashkëbisedim të këndshëm midis nesh. Regjistrohu tani që të shkruani mendimet dhe opinionet tuaja në këtë Forum. Regjistrohu është falas dhe ju kushton maksimumi 1 minutë kohë. Atëherë çfarë prisni Regjistrohu që tani
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

ஜ Te Njihemi me Mir ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantoni Veten në Forum

Cdo, vizitor qe Regjistrohet ne AlbaShqip, Duhet te prezentoht !!!

33Wed Nov 26, 2008 5:29 pm
c0d3 Pershendetje nga c0d3
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje dhe Urime

Përshëndetjet dhe urimet tuaja të zemrës për anëtarët e forumit, uroni festat e ndryshme kombëtare dhe fetare njeri tjetrit, gjithashtu ky është vendi ideal per të uruar ditëlindjet, fejesat, martesat etj...
00
Asnjë mesazh i ri

Viset shqiptare

Ideja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë,malit të zi dhe çamërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise
00
Asnjë mesazh i ri

Albumi Fotografik

Ketu mund te postoni fotografi nga me te ndryshme
Asnjë mesazh i riFotot e Antarve, Asnjë mesazh i riFoto Te Qytetit, Asnjë mesazh i riFoto Te Ndryshme
00
W w W . aLBaShQiP . C o M Empty
 

ஜ Lajmerime/Informacione ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmërime nga STAFI

Dhomëza e të rejave mbi faqen në përgjithësi, dhe forumin në vecanti.

22Sat Nov 22, 2008 3:46 pm
Admin Ftoji miqte e tu ne albaSHQIP.COM
Asnjë mesazh i ri

SMS Falas

Dergo SMS falas , Oferta vetem per antaret e albaSHQIP Forum

00
Asnjë mesazh i ri

News/Lajme

55Wed Dec 10, 2008 10:51 pm
Admin Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn
W w W . aLBaShQiP . C o M Empty
 

ஜ Tema Te Lira ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Shpirti i njeriut ka nevoje per Romance, dashuri, dhe pasion. Ne kete nenforum mund te diskutoni per ate ndjenjen e paster qe quhet Dashuri.
22Fri Nov 21, 2008 7:10 am
KaniBB Cfare do benit nese prinderit nuk do ju pranonin te dashurun??
Asnjë mesazh i ri

Pytje Pa Fund

Ktu mund te beni pytje gjithqka per qka do qe jeni kuroz te dini .Kush ? Pse ? Kur ? Sa ? Qfar mendon per ... ? ETC...(Ju lutem jo pytje per Kompjuter ketu NUK ESHTE VENDI PER NDIHM, I Perket temave te lira )
00
Asnjë mesazh i ri

Lojra & Argetime

00
Asnjë mesazh i ri

aLbaShqip Caffe

Nese per nje momet e ndieni veten te mposhtur nga monotonia e nje dite te gjate. Nese per nje moment e ndieni veten te vetmuar, ky eshte vendi i duhur per argetim .
00
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Debat i Hapur .Votime dhe Sondazhe te fushave te ndryshme,ne te cilat do te dalin ne pah mendimet , opinionet dhe vendimet tuaja , ne zgjedhjen e pikave te ndryshme
22Wed Nov 26, 2008 9:28 pm
Admin A ju pelqen AlbaShqip.Com
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme & Risi

Kush cka beri dhe cka tha, cili vip shqiptar apo i huaj pesoi aksidentdhe shpetoi pa u grithur, mund te defreheni duke diskutuar mbi gjithathashethemet qe sillen rreth nesh aty ketu.
22Fri Nov 28, 2008 6:08 am
KaniBB Poezi Dashureiss ( Shqip 2 )
Asnjë mesazh i ri

Humor

Humro...
00
Asnjë mesazh i ri

Faqja juaj

Këtu mund të reklamoni faqen tonë, por vetëm nëse i permbani rregullave. Ju lutem qe mos të reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato
11Wed Nov 26, 2008 7:13 pm
KaniBB INFO - RRegullat!
W w W . aLBaShQiP . C o M Empty
 

ஜ Politika Shqiptare ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Politika Shqiptare

Lajme dhe informacione politike nga gjitha trevat Shqiptare publikohen ketu.
00
Asnjë mesazh i ri

Politika Botrore

Lajmet me te reja nga arena nderkombetare, Analiza, komente, materialenga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndërkombëtare.Superfuqitë, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.
00
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Nga Sporti

Tegjitha informacionet e fundit nga sporti me foto ose video i sjellim ketu dhe do te komentohen nga ana juaj.
00
W w W . aLBaShQiP . C o M Empty
 

ஜ Shkenca dhe Teknologjia ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Te rejat nga Teknologjia

Lajmet e fundit ne lidhje me ngjarjet ne boten virtuale Shqiptare dhe Boterore, promovimet e Hardwereve te ndryshem si dhe teknologjive te reja elektronike do ti gjeni ne kete pjese te forumit.
00
Asnjë mesazh i ri

Filozofia dhe Psikologjia

Teoria dhe Praktika e jetes, konkluza shkencore, psikologjike dhe mendore, shkembim i pervojave apo kerkim ndihme nga keto dy sfera.
00
Asnjë mesazh i ri

Gjeografia dhe Astronomia

Kontinente, vende, ishuj, dete dhe male. Pershkrimi i globit tokesor, kuriozitete nga globi dhe kozmosi, pershkrimi i sistemit djellor dhe yjeve tjera ne gjithesi
00
Asnjë mesazh i ri

Mjeksia dhe Shëndeti

Mundohu te gjesh zgjidhje per problemet tua shendetsore, kerko ne temat egzistente ose parashtro pytje konkrete duke ju drejtuar Mjekut te Forumit.
00
W w W . aLBaShQiP . C o M Empty
 

ஜ Kultura SKombetare ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kultura Shqiptare

Letersia, Traditat dhe Folklori Shqiptar prezantohet para juve ne kete pjese te forumit.
00
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare

Prejardhja, jeta e paraardhesve tane nga ditet e fillimit deri me sot,te dhenat e fundit mbi historine Ilire, zbulimet e fundit arkeologjikene trojet tona.
00
Asnjë mesazh i ri

Poezia Shqiptare

Poezia, forca magjike e fjales ne kete pjes te forumit godet nga gjithaanet ndjenjat tuaja si per dashurine ashtu per atedhene dhe emocionettjera qe na dominojne.
00
Asnjë mesazh i ri

Kuzhina Dhe Gatimi

Receta te ndryshme nga Kuzhina Popullore Shqiptare si dhe receta tekoheve te fundit qe do te ju ndihmojne ti befasoni te afermit tuaj.
00
W w W . aLBaShQiP . C o M Empty
 

ஜ Muzike, Video , Flima & YouTube ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzike Shqip HITET

Ketu do ti keni hitet me te degjuara ne vend , si edhe ju mund te kontriboni duke postuar ndonje hit , ose edhe mund te kerkoni hitin tuaj te preferuar ...
Asnjë mesazh i riRemix Muzika, Asnjë mesazh i riMuzika Tallava, Asnjë mesazh i riTexte Kengesh Shqip, Asnjë mesazh i riA, Asnjë mesazh i riB, Asnjë mesazh i riC, Asnjë mesazh i riD, Asnjë mesazh i riE, Asnjë mesazh i riF, Asnjë mesazh i riG, Asnjë mesazh i riH, Asnjë mesazh i riI, Asnjë mesazh i riJ, Asnjë mesazh i riK, Asnjë mesazh i riL, Asnjë mesazh i riM, Asnjë mesazh i riN, Asnjë mesazh i riO, Asnjë mesazh i riP, Asnjë mesazh i riQ, Asnjë mesazh i riR, Asnjë mesazh i riS, Asnjë mesazh i riT, Asnjë mesazh i riU, Asnjë mesazh i riV, Asnjë mesazh i riX, Asnjë mesazh i riY, Asnjë mesazh i riZ - Zh
8383Sat Nov 22, 2008 3:17 pm
Admin Genta Ismajli - Skllav Ti Kurre S'do Jesh
Asnjë mesazh i ri

Muzike Anglisht

Ktu Postoni, Muzika Anglisht Vetem
77Fri Nov 21, 2008 8:08 am
Jetoni Best Of Dance - Dj Rich (2008)
Asnjë mesazh i ri

Video - Klipe

Ketu mund te gjeni klipe muzikore ne gjuhen shqipe
Asnjë mesazh i riVideo Klipe Englisht!, Asnjë mesazh i riVideo Klipe Shqip, Asnjë mesazh i riVideo Klipe Te Huaj
00
Asnjë mesazh i ri

Youtube Files

Ktu, Mundeni Te Postoni, YouTube/Files
11Tue Nov 25, 2008 10:01 am
Admin Meda dhe Ermali Ne Kopenhagen
W w W . aLBaShQiP . C o M Empty
 

ஜ Downloads (Shkarkime) ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Programe me crack & serial

Ktu Mundeni Te Postoni... windows, linux, hardware, software, teknika te ndryshme, probleme, ndihme, etj..


Asnjë mesazh i riFreeWare dhe Beta, Asnjë mesazh i riAIO (All in One)
77Fri Nov 21, 2008 7:56 am
Jetoni AIMP 2.50.299 RC 4 MultiLang
Asnjë mesazh i ri

Lojra te ndryshme

Ktu Mundeni te postoni, Lojra te Ndryshmee..
33Fri Nov 21, 2008 7:47 am
Jetoni Time Crisis
Asnjë mesazh i ri

Filma

Filam, 2008 SHkarko
66Fri Nov 21, 2008 7:50 am
Jetoni TV Seriale 24
W w W . aLBaShQiP . C o M Empty
 

ஜ Forume tjera ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Pa Censurë - Uncensored

Për shkak të materialeve në këtë forum, këshillohet që vizitorët e tij të jenë mbi moshën 18-vjeçare.Ky nën forum nuk kontrollohet nga stafi i Forumit....
00
W w W . aLBaShQiP . C o M Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush është në linjë
Kush është në linjë Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 136 artikuj
Forumi ka 27 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri aidenpuka
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 23 më Mon Jun 08, 2020 12:18 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ • Administrator • ][ • Super Moderatorë • ][ • V.I.P • ][ • WebMaster • ][ • Moderatorë • ][ • Alba PrinceS • ]

Mesazhe të reja Mesazhe të reja Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
Free forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions