Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalLatest imagesGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Lohan dhe Penn film të përbashkët?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë
Autori Mesazh
KaniBB

KaniBB


Age : 36 Registration date : 21/11/2008 Numri i postimeve : 18 Location : Muzika, Interent , Forums

Lohan dhe Penn film të përbashkët? Vide
MesazhTitulli: Lohan dhe Penn film të përbashkët? Lohan dhe Penn film të përbashkët? Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:09 pm

Lohan dhe Penn film të përbashkët? F.1210153432957_m

Lohan dhe Penn film të përbashkët?

Mediat amerikane njoftojnë se Lindsay Lohan dhe Sean Penn janë në bisedime për të bërë një film të përbashkët.
Aktorja e filmit “Mean Girls” vitet e fundit është shfaqur në disa filma të dështuar, ndërsa së fundmi është bërë ‘e famshme’ me romancën e saj lesbike me DJ Samantha Ronson.

Duke shikuar në dështimet e saja të fundit, aktorja dëshiron ta rigjallërojë karrierën e saj duke luajtur në një film krahas legjendës hollivudiane, Sean Penn.

“Lindsay dhe Sean kanë biseduar për të bërë një film të përbashkët. Dukej se Lindsayt i pëlqente shumë kjo ide”, ka thënë një burim për “PageSix”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbaShqip.com

Lohan dhe Penn film të përbashkët?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ஜ Lajmerime/Informacione ஜ :: News/Lajme -
Free forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions