Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalLatest imagesGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë
Autori Mesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Age : 36 Registration date : 13/11/2008 Numri i postimeve : 22 Location :

Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn Vide
MesazhTitulli: Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:51 pm

Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn F.1210172955602_m

Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn

Bobby Brown ka mohuar zërat se ai ka qenë i dhunshëm ndaj ish-gruas së tij, Whitney Houston, në kohën kur ata ishin të martuar.
Martesa 25-vjeçare e çiftit, e cila përfundoi në vitin 2007, ka qenë përplot zënka, ‘skena’, thirrje të policisë...

Pavarësisht se Brown ka pranuar se nganjëherë e humb temperamentin, ai ka thënë se kurrë nuk e ka goditur këngëtaren.

“Jam fajtor që jam bërë nervoz dhe kam gjuajtur gjësende, kam përplasur ndonjë shishe për muri ose diçka... gjëra për të cilat pendohem. Mirëpo tregimet në media më kanë bërë mua agresor, gjë që nuk është e vërtetë. Nuk kam karakter të tillë”, ka thënë Brown.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albashqip.forumsq.net

Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ஜ Lajmerime/Informacione ஜ :: News/Lajme -
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions