Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalLatest imagesGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë
Autori Mesazh
KaniBB

KaniBB


Age : 36 Registration date : 21/11/2008 Numri i postimeve : 18 Location : Muzika, Interent , Forums

Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën Vide
MesazhTitulli: Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:06 pm

Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën F.1209164523617_m

Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën

Në një intervistë për të përditshmen "Zëri", këngëtari i muzikës rep, Getoar Selimi, ka zbuluar të vërtetën në lidhje me raportet e tij me seksi-këngëtaren nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga.
“Tingulli 3nt” dhe Çiljeta kanë bashkëpunuar në realizmin e këngës “Dridhe”, ndërsa pasi filloi transmetimi i këngës ia nisën menjëherë spekulimet për një lidhje të mundshme ndërmjet Çillit dhe Getit.

Mirëpo, njeriu kryesor i njërit nga rep grupet më të njohura shqiptare, ka konfirmuar se ndërmjet tij dhe Çiljetës nuk ka pasur asgjë.

“Të them të drejtën unë me Çiljetën që nga fillimi kam pasur marrëdhënie shoqërore. Në fillim e ngacmoja pak, mirëpo kurrë nuk e kam pasur një vizion të caktuar për ta pasur një lidhje me të, dhe faktikisht, mes meje edhe Çiljetës nuk ka pasur asnjë lidhje, kjo është shumë e vërtetë”, ka thënë Geti për gazetën “Zëri”.

Sa i përket spekulimeve për lidhjen tjetër, ndërmjet tij dhe Elvana Gjatës, Geti shprehet me “diplomaci”: “Për të mos i detalizuar gjërat , për shkak se rrethi ku jetojmë është shumë problematik dhe është shumë prekëse, në këtë rast, mund të them që bashkëpunimi mes meje dhe Elvanës nuk ka qenë i njëjti si ai me Çiljetën. Vetëm kaq mund të them”, është shprehur këngëtari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbaShqip.com

Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ஜ Lajmerime/Informacione ஜ :: News/Lajme -
Free forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions