ForumPortalLatest imagesGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Ballina
 Portal
 Forum
 Antaret
 Profile Juaj
 Ndihme
 Kerko
Chat


Klipe Ditore
Celine Dion - My Heart Will Go On

Sarah Conner Feat. Natural - Just One Last Dance

Soni Malaj - Te Dua Ty

Foto e Dites

Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:51 pm nga Admin
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal F.1210172955602_m

Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn

Bobby Brown ka mohuar zërat se ai ka qenë i dhunshëm ndaj ish-gruas së tij, Whitney Houston, në kohën kur ata ishin të martuar.
Martesa 25-vjeçare e çiftit, e cila përfundoi në vitin 2007, ka qenë përplot zënka, ‘skena’, thirrje të policisë...

Pavarësisht se Brown ka pranuar se …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Telefon "tre në një"
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:19 pm nga KaniBB
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal F.1210141745837_m

Telefon "tre në një"

Pak kohë më parë në konferencën 3GSM në Azi është paraqitur telefoni i mençur (smartphone) me dizajn të pazakontë dhe nën emrin iCEphone.
Prodhuesi i këtij telefoni, kompania TheMedicalPhone, ka vendosur për një telefon me rrëshqitës. Dallimi në krahasim me telefonat tjerë …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Kosova dhe rreziku nga HIV/AIDS
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:13 pm nga KaniBB
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal F.1201133908369_m

Kosova dhe rreziku nga HIV/AIDS

Kosova cilësohet të jetë vendi me rrezikshmëri të lartë sa i përket shtimit të numrit të të infektuarve me virusin HIV, ndonëse ajo qëndron me numrin më të vogël të të infektuarve në rajon, njofton BBC.
Ekspertët thonë, se kjo ndodh për shkak të informimit të paktë në …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Lohan dhe Penn film të përbashkët?
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:09 pm nga KaniBB
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal F.1210153432957_m

Lohan dhe Penn film të përbashkët?

Mediat amerikane njoftojnë se Lindsay Lohan dhe Sean Penn janë në bisedime për të bërë një film të përbashkët.
Aktorja e filmit “Mean Girls” vitet e fundit është shfaqur në disa filma të dështuar, ndërsa së fundmi është bërë ‘e famshme’ me romancën e saj lesbike me DJ …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:06 pm nga KaniBB
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal F.1209164523617_m

Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën

Në një intervistë për të përditshmen "Zëri", këngëtari i muzikës rep, Getoar Selimi, ka zbuluar të vërtetën në lidhje me raportet e tij me seksi-këngëtaren nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga.
“Tingulli 3nt” dhe Çiljeta kanë bashkëpunuar në …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» Brown: Nuk e kam goditur Whitneyn
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:51 pm nga Admin

» Telefon "tre në një"
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:19 pm nga KaniBB

» Kosova dhe rreziku nga HIV/AIDS
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:13 pm nga KaniBB

» Lohan dhe Penn film të përbashkët?
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:09 pm nga KaniBB

» Geti: Bashkëpunimi me Elvanën nuk ka qenë si ai me Çiljetën
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 10:06 pm nga KaniBB

» Poezi Dashureiss ( Shqip 2 )
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 6:08 am nga KaniBB

» Poezi Dashurie ( Shqip )!
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 6:08 am nga KaniBB

» A ju pelqen AlbaShqip.Com
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 9:28 pm nga Admin

» INFO - RRegullat!
W w W . aLBaShQiP . C o M - Portal Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 7:13 pm nga KaniBB

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top Softueret

Internet Explorer 7

Internet Explorer 7

Internet Explorer 7

Internet Explorer 7

Internet Explorer 7

Top Partners

< class="" height="25">
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 23 më Mon Jun 08, 2020 12:18 pm
Emisionet TV
Vizito
www.alboCHAT.net
www.Buzqeshja.ch
www.albaSHQIP.info
www.YouVideo.cc
www.Afrohu.eu
www.dedi24.com
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions