Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalLatest imagesGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper
Kosova
Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Vote_lcap0%Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Shqiperia
Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Vote_lcap0%Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Maqedonia
Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Vote_lcap100%Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Totali i votave : 1
 
Poll closed

Autori Mesazh
KaniBB

KaniBB


Age : 35 Registration date : 21/11/2008 Numri i postimeve : 18 Location : Muzika, Interent , Forums

Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Vide
MesazhTitulli: Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 7:06 pm

Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper Ktu Mundeni Te Votoni.. !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.AlbaShqip.com

Cili Qytet Ju Vend Ju Pelqen me Teper

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit: Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ஜ Tema Te Lira ஜ :: Votime dhe Sondazhe -
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions