ForumPortalLatest imagesGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

ஜ Tema Te Lira ஜ

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Shpirti i njeriut ka nevoje per Romance, dashuri, dhe pasion. Ne kete nenforum mund te diskutoni per ate ndjenjen e paster qe quhet Dashuri.
22Fri Nov 21, 2008 7:10 am
KaniBB Cfare do benit nese prinderit nuk do ju pranonin te dashurun??
Asnjë mesazh i ri

Pytje Pa Fund

Ktu mund te beni pytje gjithqka per qka do qe jeni kuroz te dini .Kush ? Pse ? Kur ? Sa ? Qfar mendon per ... ? ETC...(Ju lutem jo pytje per Kompjuter ketu NUK ESHTE VENDI PER NDIHM, I Perket temave te lira )
00
Asnjë mesazh i ri

Lojra & Argetime

00
Asnjë mesazh i ri

aLbaShqip Caffe

Nese per nje momet e ndieni veten te mposhtur nga monotonia e nje dite te gjate. Nese per nje moment e ndieni veten te vetmuar, ky eshte vendi i duhur per argetim .
00
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Debat i Hapur .Votime dhe Sondazhe te fushave te ndryshme,ne te cilat do te dalin ne pah mendimet , opinionet dhe vendimet tuaja , ne zgjedhjen e pikave te ndryshme
22Wed Nov 26, 2008 9:28 pm
Admin A ju pelqen AlbaShqip.Com
Asnjë mesazh i ri

Thashetheme & Risi

Kush cka beri dhe cka tha, cili vip shqiptar apo i huaj pesoi aksidentdhe shpetoi pa u grithur, mund te defreheni duke diskutuar mbi gjithathashethemet qe sillen rreth nesh aty ketu.
22Fri Nov 28, 2008 6:08 am
KaniBB Poezi Dashureiss ( Shqip 2 )
Asnjë mesazh i ri

Humor

Humro...
00
Asnjë mesazh i ri

Faqja juaj

Këtu mund të reklamoni faqen tonë, por vetëm nëse i permbani rregullave. Ju lutem qe mos të reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato
11Wed Nov 26, 2008 7:13 pm
KaniBB INFO - RRegullat!
ஜ Tema Te Lira ஜ Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe të reja Mesazhe të reja Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
Free forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions